Satelitný prijímač Kaon MZ-50 čierny

KAON
MZ50
69,90 €
S DPH
Dostupnosť NA SKLADE
Množstvo

Kaon MZ-50, čierna

Chcete mať pri každodennej domácej pohode väčší výber televíznych kanálov? Prejdite na satelitné vysielanie DVB-S/S2 a užite si bohatú programovú ponuku z celého sveta. Bránu k nej vám otvorí moderný prijímač Kaon MZ-50, v ktorom je pre vás rovno pripravená aj satelitná karta Viaccess Orca, ktorá umožňuje sledovanie programov Skylink. Pohodlne sa preto usaďte a užite si televíznu zábavu presne podľa svojho gusta.

Tento satelitný prijímač disponuje klasickými Cinch konektormi a tiež moderným rozhraním HDMI, takže ho ľahko pripojíte k takmer akémukoľvek televízoru. HDMI kábel je pritom súčasťou základného balenia.

Funkcia FastScan na jednoduché ladenie

Aby ste sa nemuseli starať o zložité ladenie programov, využíva satelitný prijímač Kaon MZ-50 aj praktickú funkciu FastScan. Vďaka nej máte neustále k dispozícii kompletnú ponuku programov, ktoré sú aktuálne k dispozícii.

Nahrajte si svoje obľúbené relácie

Nestíhate sa pozrieť na svoj obľúbený program? Nevadí. Pomocou satelitného prijímača Kaon MZ-50 si ho môžete nahrať na flashku. Tento prístroj totiž podporuje funkciu USB PVR - nahrávanie na externý disk, ktoré je navyše možné naplánovať pomocou sedemdňového elektronického programového sprievodcu (EPG).


 

Kľúčové vlastnosti

  • Satelitný štandard DVB-S/S2
  • Súčasťou prijímača je rovno aj satelitná karta Viaccess Orca (na sledovanie programov Skylink)
  • Jednoduché spojenie s takmer akýmkoľvek televízorom
  • Funkcia FastScan na jednoduché ladenie programov
  • Možnosť nahrávania TV vysielania na USB

 

KAON
MZ50
8717755321848