Portable Home Speaker, strieborný BOSE

BOSE
Portable Home Speaker, striebo
349,00 €
S DPH
Dostupnosť Dočasne nie je skladom
BOSE Portable Home Speaker je prenosný bezdrôtový Bluetooth reproduktor, ktorý môžete bez obáv využiť doma aj vonku a ovládať ho jednoducho prostredníctvom hlasových povelov. Reproduktor možno pripojiť k domácej WiFi sieti a prehrávať hudbu priamo z úložiska, alebo ho vďaka Bluetooth pripojiť k vášmu telefónu aj inému zariadeniu. Či si už budete chcieť vychutnať obľúbenú hudbu doma alebo vonku, reproduktor BOSE Home Speaker Portable vám bude vždy nablízku.

Prenosný reproduktor BOSE Portable Home Speaker je vyrobený v špeciálnom dizajne, vďaka ktorému produkuje zvuk do všetkých strán súčasne. Zvuk je zároveň silnejší a s hlbšími basmi. Umiestnite reproduktor BOSE Portable Home Speaker doprostred miestnosti, aby si každý prítomný mohol užívať rovnako kvalitný hudobný zážitok. Ak naopak, umiestnite reproduktor do rohu miestnosti, zvuk sa odrazí a dokonale vás obklopí.

Ak je k dispozícii WiFi pripojenie, môžete Bluetooth reprák BOSE Portable Home Speaker využiť ako šikovný reproduktor. Vďaka asistentom Google Assistant a Alexa stačí zadať hlasový povel na prehrávanie obľúbenej piesne, stanice internetového rádia či audioknihy. S BOSE Portable Home Speaker tiež budete môcť posielať správy, kontrolovať príslušenstvo inteligentnej domácnosti a v priebehu niekoľkých sekúnd taktiež získate dokonalý prehľad o počasí.

Špeciálny oválny dizajn,WiFi pripojenie,Možnosť prepojenia viacerých reproduktorov BOSE,Strieborná farba,Hlasoví asistenti na jednoduché ovládanie,Bluetooth pripojenie umožní prepojenie s vaším telefónom a ďalšími zariadeniami,Prehrávanie cez Amazon music aj Spotify,Prehľadná aplikácia Bose Music
BOSE
Portable Home Speaker, striebo
17817801843