SC-HTB900EGK soundbar 3.1 PANASONIC

PANASONIC
SC-HTB900EGK
735,00 €
S DPH
Dostupnosť Dočasne nie je skladom
Zvukový systém domáceho kina

HTB900 sa pridáva ako špičkový model s najnovšou akustickou technológiou a ešte úžasnejším zážitkom – ako,keby ste boli v kine. Podporuje najmodernejšie zvukové formáty Dolby Atmos® a DTS:X™. Výnimočný

dynamický zvuk cestuje trojrozmerným priestorom, aby vás vtiahol do pôsobivého predstavenia ako v kine.

Pôsobivý filmový zážitok s formátmi Dolby Atmos® /DTS:X™,Vďaka novej podpore najmodernejších zvukových formátov Dolby Atmos a DTS:X prúdi zvuk zo všetkých smerov,– aj sponad hlavy. Silný, dynamický zvuk cestuje trojrozmerným priestorom, aby vás vtiahol do pôsobivého,predstavenia ako v kine.

Zvuk prémiovej kvality prevzatý od značky Technics,Zariadenie HTB900 prevzalo koncepciu svojho dizajnu od našej značky Technics pre oblasť zvukových systémov,Hi-Fi a jeho zvuk doladili technici spoločnosti Technics. S potešením vám prinášame vrchol kvality zvuku tak, ako,hovorí slogan „Naladené spoločnosťou Technics". Zvuk je dokonale prispôsobený, aby zvukovému panelu,umožňoval integrovať zvukový a obrazový obsah a zaručoval reálnejšie zvuky.

Plne digitálny zosilňovač JENO Engine,Tento systém je vybavený plne digitálnym zosilňovačom „JENO Engine" od spoločnosti Technics, ktorý verne,reprodukuje vysokokvalitné zdroje zvuku. Obvod na znižovanie chvenia je ideálny na obmedzenie chvenia v celom,počuteľnom pásme. Odchýlky generované pri konverzii PWM sa tiež optimálne korigujú. Úspešne sme vytvorili,presný špičkový zvuk, ktorý dokáže vyjadriť aj tie najjemnejšie hudobné odtiene.

Vysokokvalitné reproduktory na skutočne filmový zvuk,Celkovo šesť 6,5 cm reproduktorov so stredným rozsahom umiestnených pred čelom jednotky a tweetery na,oboch koncoch vytvárajú vysokokvalitné zvukové pole hodné akéhokoľvek filmu. Keďže tweetery sú kompatibilné,s vysokým rozlíšením, dokážu verne reprodukovať akýkoľvek zvuk. Úplne sa ponorte do filmov so zvukmi, ako,keby ste tam boli.

Mohutný basový zvuk s flexibilitou bez káblov,Rad HTB používa bezdrôtový basový reproduktor, ktorý nepotrebuje otravné pripájacie káble. Keď basový,reproduktor smeruje na podlahu, mohutný basový zvuk sa dosahuje uvoľňovaním zvuku smerom nadol z jednotky,reproduktora a portu. Jednotka dosahuje jasný zvuk aj vďaka pevnej skrinke, ktorá znižuje vplyv vibrácií. Rad HTB,používa bezdrôtový basový reproduktor, ktorý nepotrebuje otravné pripájacie káble. Keď basový reproduktor,smeruje na podlahu, mohutný basový zvuk sa dosahuje uvoľňovaním zvuku smerom nadol z jednotky,reproduktora a portu. Jednotka dosahuje jasný zvuk aj vďaka pevnej skrinke, ktorá znižuje vplyv vibrácií.

Nový dizajn na zdokonalenú reprodukciu s nízkou frekvenciou,Frekvenčné vlastnosti reproduktora hlavnej jednotky sa zlepšili, kapacita reproduktorovej skrinky sa rozšírila a,oporný systém kónusov reproduktora sa úplne prepracoval. Vďaka týmto zlepšeniam môžu reproduktory,produkovať širší nízkofrekvenčný rozsah. Celý dialóg vrátane hlbokých mužských hlasov, ktoré sa predtým,prehrávali cez basový reproduktor, môžete počuť cez hlavnú jednotku. To vám umožní sústrediť sa na film bez,rozptyľovania.

Konštrukcia umožňujúca montáž na stenu,Konštrukcia zaručuje harmonické spojenie televízora so stenou tým, že minimalizuje medzeru pri montáži,zvukového panela na stenu.

Pripojte viac zariadení s Chromecastom,HTB900 s integrovaným Chromecast Built-in umožňuje jednoducho streamovať vaše obľúbené hudobné služby

rádiá alebo podcasty zo smartfónu. Keďže streamovanie Chromecast Built-in podporuje zvukové zdroje s vysokým,rozlíšením, získate vynikajúcu zvukovú kvalitu. So synchronizáciou viacerých miestností Multi-room môžete,zoskupovať kompatibilné zariadenia a hrať rovnakú pesničku z viacerých reproduktorov.

Typ zosilňovača: 3.1-kanálový zosilňovač,Predný kanál: Budú určené,Celkový výkon RMS v stereofónnom režime: 505 W,POZNÁMKA: *1 Aplikáciu možno prevziať zo služby App Store. Aplikáciu možno prevziať z obchodu Google Play™.,POZNÁMKA: *2 Poznámky k baleniu: Vyžaduje sa televízor kompatibilný s možnosťami ARC (Audio Return,Channel).,POZNÁMKA: *3 Technické údaje sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Všetky uvedené číselné,hodnoty sú približné.,POZNÁMKY: Celosvetový dizajn okrem USA./Napríklad dizajn pre Taiwan a široké spektrum dodávateľov energie.,OCHRANNÁ REGISTRAČNÁ ZNÁMKA: Apple a logo Apple sú ochrannými známkami spoločnosti Apple Inc.,registrovanými v USA a v ďalších krajinách. App Store je servisnou známkou spoločnosti Apple Inc./Google Play je,ochranná známka spoločnosti Google Inc./Slovné označenie a logá Bluetooth® sú registrované ochranné známky

ktoré vlastní spoločnosť Bluetooth SIG, Inc., a akékoľvek používanie týchto známok spoločnosťou Panasonic,Corporation sa uskutočňuje na základe licencie. Ostatné ochranné známky a obchodné názvy sú majetkom,príslušných vlastníkov.,Jednotka reproduktora: 6,5 cm × 6/Tw (vysoké rozlíšenie) × 2,Bass Expand: Port Bass Reflex × 2,Jednotka reproduktora: 16 cm jednotka,Bass Expand: Port Bass Reflex,Ladenie zvuku Naladené spoločnosťou Technics: Áno,Sieťka reproduktora: Kovová sieťovaná mriežka,Kodek: SBC, AAC,Pohotovostný režim Bluetooth: Áno,Multi-Pairing: áno (MAX 8 zariadení),Integrovaný Chromecast Multi-Room: Áno,Aplikácia Music Streaming: iOS*1 (Bluetooth), Android*1 (Bluetooth),Aplikácia Panasonic Music Control: iOS*1, Android*1,3D Surround: Áno,Virtuálny priestorový zvuk: Áno,REŽIM ZVUKU: ŠTANDARDNÝ, ŠTADIÓN, HUDBA, KINO, SPRÁVY, STEREO, Sieň Berlínskej filharmónie,Nastavenie úrovne basového reproduktora: Áno,Jednoduchá komunikácia: Áno,Dialog Level Control: Áno,Režim nízkeho zvuku: Áno,Automatické vyrovnávanie citlivosti: Áno,Auto LIP Synchronization a Panasonic TV Link: Áno,Dolby Digital/Dolby Digital +/Dolby True HD: Áno/áno/áno,Dolby Atmos: Áno,DTS-HD HR/HD LBR/HD Master Audio: Áno/áno/áno,DTS: X: Áno,DTS Neural: X: Áno,DTX Virtual: X: Áno,Ovládanie HDAVI: Áno,CEC: Áno,Audio Return Channel (pre výstup HDMI)*2: Áno,Viackanálový vstup LPCM (vstup HDMI): Áno,1080p, Deep Color, x.v. Farebný: Áno,Prechod signálu 4K: Áno,FULL HD 3D KOMPATIBILNÝ: Áno,Vysokodynamický rozsah (HDR): Áno,Vstup: x 2,Výstup: × 1 (ARC),Vstup zvuku Optický digitálny vstup: Áno,Iné Systémový konektor IR: Áno,Montovateľný na stenu: Áno,Vhodná veľkosť televízora: 48 palcov,Napájanie: AC 220 - 240 V, 50 Hz,Pohotovostný sieťový režim: Do 2 W*3,Tlumič světla: Stlmenie FL (jasné/tmavé/vypnuté),Rozmery (š × v × h): 1 050 × 78 × 128 mm
PANASONIC
SC-HTB900EGK
5025232886845