UE50AU7172 LED ULTRA HD LCD TV SAMSUNG

SAMSUNG
UE50AU7172
399,00 €
S DPH
Dostupnosť NA SKLADE
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Dokonalé vyznenie farebných odtieňov

LED ULTRA HD LCD Smart televizor od spoločnosti Samsung je vybavený sofistikovanou technológiou PurColor. Aj tie najjemnejšie rozdiely farebných tónov vďaka nej dokonale vyniknú - a to ako tmavých, tak i svetlých.

Samsung_tv

Váš obľúbený obsah v 4K kvalite

Vďaka LED UHD Smart TV SAMSUNG UE50AU7172 s technológiou 4K Upscaling objavíte čaro špičkového rozlíšenia. Okrem nadštandardnej 4K kvality oceníte aj hĺbku realistických odtieňov, o ktorú sa postará prepracovaná technológia mapovania farieb. Vaše najobľúbenejšie filmy tak zažijete v úplne novej kvalite.

Samsung_tv

Aj dynamické zábery budú ostré

Milovníci akčných filmov aj gamingu si s LED 4K UHD televízorom SAMSUNG UE50AU7172 prídu na svoje. Dokáže totiž aj pri tej najdivokejšie akcii vylepšovať jednotlivé snímky tak, aby ste ich mohli sledovať v tej najlepšej možnej kvalite.

Samsung_tv

Jemný a čistý obraz v 4K UHD

LED 4K UHD Smart televizor SAMSUNG UE50AU7172 ponúka vykreslenie aj tých najjemnejších nuáns a detailov, obraz ostrý ako britva a pestrá farebnosť, ktorá poteší vaše zmysly. Vychutnajte si 4 × väčšie rozlíšenie 4K UHD TV oproti bežnému UHD nielen počas filmových večerov, ale napríklad aj pri gamingu. Pred vašimi očami vyvstane obraz v tej najlepšej možnej kvalite.

Samsung_tv

Vysoký dynamický rozsah HDR

LED 4K Smart televizor SAMSUNG UE50AU7172 poskytuje vyššiu škálu úrovne svetla na paneli, čím vám zaistí bohaté farby a jemné detaily dokonca aj v temných scénach. Môžete si tak bez obáv pustiť aj hororový film - neujdú vám totiž žiadne detaily ukryté pod rúškom noci.

Samsung_tv

Skvelý zvuk zo soundbaru aj televízora

Nie je nad to, keď televízor a príslušenstvo dokonale spolupracujú. Ak pripojíte soundbar kompatibilný s riešením Q-Symphony, môžu okrem neho naďalej hrať aj reproduktory samotného LED 4K Smart televízoru SAMSUNG UE50AU7172. Posilňujú tým celkový zvukový výkon a robia audio sprievod priestorovějším.

Samsung_tv

Kompletný balík pre prácu aj pre zábavu

Okrem oddychu pri obľúbenon obsahu vám LED 4K Smart televízor SAMSUNG UE50AU7172 ponúka tiež rozšírený priestor na vašu prácu alebo štúdium. S bezdrôtovým pripojením jednoducho prepojíte monitor s telefónom či notebookom a užijete si home office aj dištančnú výučbu na úplne novej úrovni.

Eko_obal

Predstavujeme ekologický obal od firmy Samsung

Vdýchnite druhý život papierovému obalu televízory Samsung a chráňte životné prostredie.

Pripojte sa k nám a znižujte množstvo odpadov pre čistejšie životné prostredie. Papierový obal zo svojho nového televízora Samsung nevyhadzujte, ale vytvorte z neho praktický doplnok do domácnosti alebo hračku pre svoju ratolesť. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako na to.

Vyberte si predmet, ktorý chcete vytvoriť

Najskôr si vyberte model televízie, ktorý ste si zakúpili alebo plánujete zakúpiť, potom si vyberte predmet a pustite sa do diela. Svojim originálnym výtvorom prispejete k čistejšiemu životnému prostrediu.

Viac na: www.samsung-ecopackage.com

*Obrázky sú iba ilustračné

 


 

OBRAZ & VYSIELANIE 
4K Smart TV
Uhlopriečka: 50" (125 cm)
Rozlíšenie: 4K (3840 x 2160)
Crystal Processor 4K
Edge LED
PurColor
HDR (HDR10 + / HLG)
UHD Dimming
Motion Xcelerator
PQI 2000 (picture quality index)
Tuner (DVB-T2 / C / S2)
Kodek H .265
HbbTV 2.0

SMART TV
Operátorské aplikácie: O2 TV / T Mobile, VOD - VOYO / HBO GO / Dramox / Netflix / Prime Video, IPTV - Skylink / Sledovani.TV / Lepší.TV, iTunes TV a Airplay, Spotify

SmartThings: IOT múdra domácnosť , PC on TV - prepojenie počítača s TV, operačný systém Tizen

Herný TV: Auto Game Mode

AUDIO
20W
Konfigurácia reproduktorov 2CH
Q-Symphony
Dolby Digital Plus
Multiroom Link
Adaptívny zvuk
Bluetooth Audio

DESIGN
Bezrámový dizajn
Smart Ovládač TM2140A
Šedá farba

PREPOJENIE
Wifi5
Bluetooth 4.2
3x HDMI 2,1
1x USB 2,0
1x LAN
1x optický výstup
1xCI + (1,4)

SAMSUNG
UE50AU7172
8806092076419